DESIGN THINKING

Know-How i Design Thinking

Doświadczenie w branży

Know-How i Design Thinking
Jako weterani i eksperci branży windykacji wierzytelności posiadamy szeroką wiedzę z zakresu zarządzania zasobami materialnymi i niematerialnymi. Lata doświadczeń w zakresie zarówno kreacji procesów, jak i ich optymalizacji już istniejących i funkcjonujących procedur sprawiły, że jesteśmy fachowcami z olbrzymią wiedzą i bagażem doświadczeń.

Wskutek obserwacji, analiz, a także kreacji, stosowania i optymalizacji procedur wypracowaliśmy model pracy opierający się na Design Thinking, czyli myśleniu rozwiązaniami. W ARMADA Polska Sp. z o.o. nie tracimy czasu tylko nieustannie poszukujemy rozwiązań usprawniających nasze procesy.

Specjalizujemy się w kreacji procesów i rozwiązywaniu problemów pojawiających się w trakcie ich realizacji. Dzięki temu znacznie szybciej niż dzięki sposobom tradycyjnym zamieniamy dobre pomysły w innowacyjną usługę lub efekt poparty skutecznością.

Dzięki temu nie boimy się pracować pod presją wymagających Klientów ponieważ jesteśmy otwarci na rozwój, innowację i ulepszanie, dzięki którym stajemy się atrakcyjnym partnerem w biznesie dla naszych Klientów.

Dlatego jesteśmy przekonani, że nasze know-how to nie typowe rozwiązania jakie swoim Klientom oferują firmy windykacyjne. ARMADA Polska Sp. z o.o. daje swoim partnerom w biznesie lepsze i nowoczesne rozwiązania biznesowe.